Rkl

Ooops! Sevimli Tayfa

Ooops! 2 - Land in Sicht

Ooops! Sevimli Tayfa filminin bilgileri

Ooops! 2 - Land in Sicht

Ooops! Sevimli Tayfa 2020 5.8 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

85 Dakika

Kategori2020 FilmleriAnimasyon FilmlerKomedi FilmleriMacera FilmleriTürkçe AltyazıTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Toby Genkel, Sean McCormack

Oyuncular

Max Carolan, Ava Connolly, Dermot Magennis, Tara Flynn, Mary Murray, Brendan McDonald, Carly Kane, Alan Stanford, Aileen Mythen, Paul Tylak, Luke Griffin, Alisha Weir

2022 yılının yaz aylarında birçok animasyon filmi geliyor. Ooops! Sevimli Tayfa da bunlardan birisi ve eğlenceli hikayesi ile ilgi çeken filmlerden birisi, Animasyon, Aile, Macera kategorilerinde olan filmin konusu ve seslendirme kadrosu da açıklandı. Hem hikayesi hem de harika seslendirme sanatçıları ile ilgi çekiyor. Eğlenceli bir yapım olarak karşımıza çıkan filmde Yönetmen Toby Genkel, Sean McCormack (II) olarak dikkat çekiyor. Senarist Richard Conroy yine fantastik bir animasyon hikayesi ile karşımıza geliyor. Özellikle de Ava Connolly, Dermot Magennis, Tara Flynn gibi harika bir seslendirme kadrosu ile gelen film heyecan veriyor. Orijinal adı Ooops! The Adventure Continues… Konusu ile de izleyenlerde merak uyandırıyor.

Nestrian Finny ve en iyi arkadaşı ile güzel bir gemi yolculuğuna başlar. Leah kötü bir kaza sonucunda denize  düşer. İkisi bir sal üzerindedir ve kötü bir fırtınaya yakalanırlar. Hayatta kalmak için birçok yol denerler. Sal fırtınaya daha fazla dayanamaz ve ortadan ikiye ayrılır. Nestrian Finny ve Leah ikilisi birbirinden ayrılırlar. Finny farklı bir adaya başka hayvanların olduğu bir adaya gider. Nestrian Finny ve Leah biraz geç de olsa birbirlerini bulurlar.Animasyon filmleri için seslendirme kadroları her zaman çok önemlidir. Ava Connolly, Dermot Magennis, Tara Flynn gibi başarılı isimler yer alıyor. Ooops! Sevimli Tayfa oyuncu kadrosu bakımından da son derece iddialı bir kadroya sahip. Eğlence ve komedi dolu animasyon filmi 19 Ağustos 2022 tarihinden itibaren sinemalarda olacak. Özellikle de animasyon sevenler için ideal olan film Türkiye’de de aynı tarihlerde  yayınlanacak. Ooops! Sevimli Tayfa vizyon tarihine çok az bir süre kaldı.
Filme Yorum Yaz