Rkl

Kripto Vurgun izle

Crypto - Angst ist die härteste Währung

Kripto Vurgun izle filminin bilgileri

Crypto - Angst ist die härteste Währung

Kripto Vurgun izle 2019 5.3 Türkçe Dublaj
Film Süresi

105 Dakika

Kategori2019 FilmleriDram FilmleriSuç FilmleriTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

John Stalberg Jr.

Oyuncular

Beau Knapp, Luke Hemsworth, Jill Hennessy, Alexis Bledel, Kurt Russell, Vincent Kartheiser, Malaya Rivera Drew, Jeremie Harris, Marsha Dietlein, John D. Hickman, Zac Weinstein, Cat Alter, Annalé

Kara para aklama olaylarıyla mücadele eden genç bir ajanın hayatı konu alınmış. Yetenekli bir ajan olan Martin her zamankinden daha da zorlu bir görevle karşı karşıya kalmıştır. Oldukça karmaşık ve zor çözümlenecek bir dolandırıcılık ağını çözmesi istenmiştir ve bunu araştırmaktadır. Bu olayın üstüne düştükçe kendini birden New York’ta bulur. Her zamankinden zor şartlara rağmen ailelerinin çiftliklerini ayakta tutmaya çalışan babası ve abisi de New York’ta yaşamaktadır. Burada olaylar daha da karmaşıklaşmıştır. Kripto para merakından siber dedektife dönüşen bir adam, gizemli ve ulaşılmaz bir sanat simsarının ve de acımasız müşterilerinin ihaleleriyle uğraşan bir muhasebecinin de içinde bulunduğu dev bir yer altı çetesinin arasında bulur. Bu çete kendisini tuzağa düşürmüştür. Kahraman ajanımız kendini bu tuzaktan kurtarabilecek midir?

ABD yapımı Kripto Vurgun filmi gerilim, polisiye dalının son dönemlerde sık konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Yüksek doz gerilim ve heyecan vaadiyle çıkan filmde kara para aklamayla savaşan genç bir adamın öyküsü yer alıyor. John Stalberg Jr. ‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu film 1 saat 45 dakika sürüyor. ABD ‘nin başarılı yapımcıları ile çalışılan filmin senaryosu Calyle Eubank ve David Frigerio ortak imzasını taşıyor. İkilinin yaratıcı zekasını konuşturduğu senaryoda son zamanların en iyi aksiyon ve gerilim sahnelerine şahit olacaksınız. Nima Fakhrara müzikleriyle heyecanı daha da içten hissedeceğiniz filmde her saniye farklı bir macera hissine kapılacaksınız.

Başarılı yönetmen ve senaristlerin yanı sıra usta oyuncu isimleri de kadrosunda barındırıyor, Kripto Vurgun. Başrolde yer alan Caleb karakterini Luke Hemsworth canlandırıyor. Yıldız oyuncuya Katie rolünde Alexis Bledel eşlik ederken Ted rolünde Vincent Kartheiser ismini izleyeceğiz. Filmin yıldız oyuncusu ise birçok filmden hatırlayabileceğiniz Kurt Russel! Usta oyuncu bu filmde de izleyenleri kendine hayran bırakacak gibi görünüyor. Ayrıca filmin diğer karakterlerini yine çok başarılı isimler canlandırıyor. Robin rolü Jill Hennessy, Agent Martin rolü Beau Knapp ismine emanet edilmiş. Malaya Rivera Drew ve Gabe Fazio ise filmin ünlü diğer isimlerinden.
Filme Yorum Yaz