Rkl

Vahşi Gece

Vahşi Gece filminin bilgileri

Violent Night

Vahşi Gece 2022 7.2 Türkçe Altyazı
Film Süresi

112 Dakika

Kategori2022 FilmleriAksiyon FilmleriKomedi FilmleriSuç FilmleriTürkçe Altyazı Yönetmen

Tommy Wirkola

Oyuncular

David Harbour, John Leguizamo, Alex Hassell, Alexis Louder, Cam Gigandet, Edi Patterson, Beverly D'Angelo, Leah Brady, Alexander Elliot, Brendan Fletcher, André Eriksen, Mike Dopud, Mitra Suri, Stephanie Sy

Norveçli yönetmen Tommy Wirkola'nın (Hansel & Gretel: Cadı Avcıları, Dead Snow serisi) yönettiği Vahşi Gece'nin yapımcılığını 87North'tan Kelly Mc Cormick David Leitch ve Guy Danella üstleniyor. Filmde ayrıca Emmy ödüllü John Leguizamo (John Wick), Cam Gigandet (Without Remorse), Alex Hassell (Cowboy Bebop), Alexis Louder (The Tomorrow War), Edi Patterson ve Beverly D'Angelo rol alıyor. 2 Aralık 2022 tarihinde sinemalarda vizyona girecek olan Vahşi Gece filminin tanıtım fragmanı ise izleyenlerden tam not almıştır.

Vahşi Gece dizisi, Noel Baba'nın sadece kurabiye, şeker ve efsanevi göbek kahkahasından ibaret olmadığını anlatan karanlık ve çarpık bir yaklaşımla ele alıyor. Fragmanda, bir grup serserinin Noel'i kutlamak isteyen zengin bir ailenin evine girerek onları soymasını ve içinde 300 milyon dolardan fazla para bulunan kasalarını yağmalamasını izliyoruz.

Onlar tüm bunları gerçekleştirmeye çalışırken, Noel Baba yıllık Noel teslimat turlarını yapmaktadır ve evin çatısına indiğinde rehineciler tarafından durdurulur ve oldukça eğlenceli dakikalar yaşanır. Paralı askerlerden oluşan bir ekip Noel arifesinde zengin bir ailenin yerleşkesine girip içerideki herkesi rehin aldığında, ekip sürpriz bir savaşçıya hazırlıklı değildir. Noel Baba (David Harbour, Black Widow, Stranger Things dizisi) arazidedir ve bu Nick'in neden bir aziz olmadığını göstermek üzeredir.

Filmin en ilginç yanlarından biri de oyuncu kadrosudur. Oldukça ünlü isimlerin yer aldığı Vahşi Gece dizisinin konusu kadar oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Stranger Things'in yıldızı David Harbour Noel Baba'yı canlandırırken ona Ben rolünde John Leguizamo eşlik etmektedir. Gertrude rolünde Beverly D'Angelo, Skyler rolünde Alex Hassell ve Margie Matthews rolünde Alexis Louder'ın yanı sıra Edi Patterson, Cam Gigandet, André Eriksen daha geniş oyuncu kadrosunda eşlik ediyor.
Filme Yorum Yaz