Rkl

Locke Key 3. Sezon

Locke Key 3. Sezon filminin bilgileri

Locke & Key

Locke Key 3. Sezon 2022 7.4 Yabancı Dizi
Film Süresi

48 Dakika

Kategori2022 FilmleriDram FilmleriFantastik FilmlerKorku FilmleriTürkçe DublajYerli ve Yabancı Diziler Yönetmen

n/A

Oyuncular

Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Petrice Jones, Hallea Jones, Griffin Gluck, Genevieve Kang, Aaron Ashmore, Asha Bromfield

Netflix tarafından paylaşın Locke Key 3. Sezon final fragmanı Joe Hill ve Gabriel Rodriguez’in aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanmıştır. Film yayınlanacak olan yeni sezonuyla ekranlara veda edecektir.

Film 2020 yılının başlarında yayınlanmaya başlamıştır. Filmin kısaca konusuna değinecek olursak filmde ölen babalarının Keyhouse isimli aile evlerine taşınan Locke ailesinin çocuklarının bulmuş olduğu sihirli anahtar sonrasın yaşanılanları anlatmaktadır. Filmin ilk sezonu izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiştir. İkinci sezonda yine ilk sezon gibi izleyicilerden tam puan aldıktan sonra 3. ve son sezon fragmanı da yayınlanmıştır. Filmin 3. Sezonuyla ekranlara veda etmesi planlanmaktadır.

Yayınlanmakta olan fragmanda evde bulunan kadim bir saatten söz edilir. Saatin ne işe yaradığı ve kullanıcıların geçmişi görebilmelerini sağlayan özelliklerden söz edilmektedir. Tyler’ın dönüşünden izler vermekte ve yenilmez sanılan Dodge’un dönüş serüveni anlatılmaktadır. Locke kardeşler için de aynı zamanda bazı zorluklar dizi de konu edilmektedir. Teoride kendilerinin olduğu düşünülen anahtarlara kardeşler sahip olabilecek mi? Birinci sezonda itibaren serbest bırakmış olduklarını yeniden kilitleyebilmek için kardeşlerin bu konuda çok uğraşmaları gerekecek. Filmde çizgi romanlarının kaynağıan sadık kalmak için bir takım alıntılar yapılmıştır. Ancak film sıra dışı konusu ve birbirinden ilginç maceralarıyla çok daha geniş mecralara yayılan hikayeleriyle ekranlarda izleyicisine heyecan dolu anlar yaşatmaktadır.

Filmin oyuncu kadrosuna göz atacak olursak filmin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular şunlardır: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Jackson Robert Scott, Brendan Hines, Sherri Saum, Coby Bird ve Aaron Ashmore gibi oyuncular yer almaktadır. Güçlü oyuncu kadrosuyla film iki sezon en iyi şekilde performans gösterdiği gibi 3. ve son sezonda da aynı başarıyı göstermesi planlanmaktadır.
Filme Yorum Yaz