Rkl

İyilik ve Kötülük Okulu

İyilik ve Kötülük Okulu filminin bilgileri

The School for Good and Evil

İyilik ve Kötülük Okulu 2022 6.2 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

147 Dakika

Kategori2022 FilmleriAksiyon FilmleriDram FilmleriFantastik FilmlerNetfilix FilmleriTürkçe AltyazıTürkçe Dublaj Yönetmen

Paul Feig

Oyuncular

Kit YoungSophia Anne CarusoCate Blanchett

İyilik ve Kötülük Okulu izle ⚡ 2022 Netflix yapımı Aksiyon Dram ve Fantastik türü The School for Good and Evil sitemize Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı eklenmiştir. Netflix, ekranlarında olacak olan film ile alakalı birçok yeni detay var. 2022 yılının en fazla merak edilen filmlerinin başında geliyor. "İyilik ve Kötülük Okulu" ile alakalı yeni gelişmeleri sizler için derledik. "İyilik ve Kötülük Okulu" ile alakalı en fazla merak edilen konuların başında vizyon tarihi geliyordu. 21 Ekim itibariyle film vizyonda olacak. 2022 yılının ses getiren yapımlarından olan filmde Charlize Theron, Kerry Washington, Sofia Wylie ve Sophia Anne Caruso gibi son derece başarılı isimler yer alıyor.

Soman Chainani kitabından uyarlanan film toplamda 30 dile çevrilmiş bir kitap hikayesidir. Sophia ve Agatha adlı iki yakın arkadaşın başından geçen olaylar anlatılıyor. Tuhaf hikayesi ve özellikle de kendisine çeken bir konusu bulunan film Netflix de yer alacak en iyi filmler arasında olacak. Sophia ve Agatha, ikilisi birlikte büyülü bir okula kayıt olurlar. Bir anda kendilerini farklı bir zıt kutubun içinde bulurlar ve ne yapacaklarını bilemezler. Michelle Yeoh, Laurence Fishburne, Kit Young, Rachel Bloom, Peter Serafinowicz, Mark Heap ve Patti LuPone gibi başarılı isimlerde yer alıyor. Filmin yönetmeni ise Paul Feig filmin senaryosunda ise David Magee ve Laura Solon var. Son dönemde Netflix, abonelerinde ciddi bir düşüş var ve dijital platform abone sayısını arttırmak için çalışmalar yapıyor. Harry Potter, Star Wars gibi özgün içerikler bulmak için çalışmalar sürüyor.
Filme Yorum Yaz
Yorumlar
19.10.2022
Fembed seçeneği eklermisin