Rkl

Patron Bebek Noel Sürprizi

The Boss Baby: Christmas Bonus

Patron Bebek Noel Sürprizi filminin bilgileri

The Boss Baby: Christmas Bonus

Patron Bebek Noel Sürprizi 2022 5.2 Türkçe Dublaj
Film Süresi

45 Dakika

Kategori2022 FilmleriAile FilmleriAnimasyon FilmlerMacera FilmleriTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

n/A

Oyuncular

Kevin Michael Richardson, George Lopez, Jodi Benson, Pierce Gagnon, Alex Cazares, Ray Chase, JP Karliak, Justin Felbinger, Hope Levy, David W. Collins, Ben Lepley

Templeton ailesi, Patron Bebek hariç, Noel ve bu neşeli mevsimin getirdiği tüm eğlence konusunda oldukça heyecanlıdır. Patron Bebeğin ailesinin arabasının arka koltuğunda bağlanmış bir şekilde oturmasıyla açılıyor ancak Noel renklerinde giyinmiş olmasına rağmen, Noel Baba ile buluşmak için alışveriş merkezini ziyaret etme fikrinden rahatsız olduğu açık görünüyor. Noel Baba ile fotoğraf çektirme fikrinden duyduğu tiksintiyi elf kış şapkasını fırlatarak ifade ediyor. Aile alışveriş merkezine vardığında bile Patron Bebek kararlı bir şekilde Noel karşıtı olmaya devam ediyor ve ağabeyi tarafından bileğinden tutularak alışveriş merkezine sürüklenirken görülüyor.

Patron Bebek görünüşe bakılırsa soğukkanlı ve tüm bu telaşın nedenini kavrayamıyor. Ancak, sevgi dolu ağabeyi onu tatil ruhuna sokmaya kararlıdır ve bunu başarmak için Patron Bebek'i Noel Baba ile tanışacağı bir alışveriş merkezine götürür, ancak Patron Bebek'in bir elfle karıştırılması ve sonuç olarak sihirli bir şekilde Kuzey Kutbu'na taşınmasıyla her şey tersine döner. Fragmandan da anlaşılacağı üzere, en sevdiğiniz bebek tam patron moduna geçerek ve Kutup'taki oyuncak üretim işinin liderliğini üstlenerek limonlarından limonata yapmaya karar verir.

JP Karliak başrolü yeniden üstlenmek üzere geri dönüyor. Pierce Gagnon Patron Bebek'in kardeşi Tim Templeton'ı seslendirirken, George Lopez de Noel Baba'ya sesini ödünç veriyor. Hope Levy Anne Templeton'ı, David Collins Baba Templeton'ı ve Ray Chase de Dongle'ı canlandırıyor. Oyuncu listesindeki diğer isimler ise Kevin Michael Richardson, Justin Felbinger, Alex Cazares, Ben Lepley ve Jodi Benson. Patron Bebek: Back In The Crib baş yapımcısı Brandon Sawyer rolünü tekrar üstlenmek üzere geri dönüyor.
Filme Yorum Yaz
Yorumlar
06.01.2023
Furkan